Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kitų pardavėjų pasiūlymai nuo 10. 99 € (1)
Jungiamoji juosta, skirta naudoti su moduliniais skirstytuvais.
Juostą galima montuoti skersai ant bėgio DIN TS35.
| Panaudojimas : | Moduliniai skirstomieji skydai |
| Nominali srovė : | 63 A |
| Nominali įtampa : | 690 V |
| Gnybtų kiekis : | 15 x 16 mm² Ø 5 mm (varžtų spaustukai) |
| Pagrindinės savybės : | V0 klasė |
| Medžiaga : | Plastikas / Metalas |
| Spalva : | Žalias |
| Svoris : | 0.051 kg |
| Matmenys : | 111 x 23 x 31 mm |
| Gamintojas / Markė : | SIMET |
| Garantija : | 2 metai |