Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Jungiamieji bėgeliai modulinių įrenginių maitinimui.
| Konektoriai : | srieginiai |
| Paskirtis : | Vienfazė instaliacija |
| Pjūvis : | 10 mm² |
| Ilgis moduliuose 17.5 mm : | 12 |
| Maitinimo įtampa : | 230 V / 400 V AC |
| Maksimali srovinė apkrova : | 63 A |
| Svoris : | 0.050 kg |
| Matmenys : | 211 x 28 x 5 mm |
| Gamintojas / Markė : | EATON |
| Garantija : | 2 metai |
Duomenų lapas