Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Rėlių skaičius : | 12 |
| Jungtis tipas : | gnybtų juosta |
| Leistinas nominalios įtampos dydis : | 400 V |
| Nominali srovė : | 76 A |
| Laido skerspjūvis : |
6 ... 16 mm² - Viela
6 ... 10 mm² - Susukta viela |
| Spalva : | Oranžinis |
| Matmenys : | 153 x 27 x 22 mm |
| Gamintojas / Markė : | SIMET |
| Garantija : | 2 metai |
Duomenų lapas PL