Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Nominali įtampa (II / 2) | 450 V |
| Nominali impulsinė įtampa (II / 2) | 4 kV |
| Nominali srovė | 24 A |
| Ryšio technologija | STUMTI LAIDĄ ® |
| Paleidimo tipas | Įspaudžiamas |
| Jungiamosios laidininkų medžiagos | Varis Aliuminis |
| Kietasis laidininkas | 0,5 … 2,5 mm² / 20 … 14 AWG |
| Juostelės ilgis | 11 mm / 0,43 colio |
| Bendras prijungimo taškų skaičius | 8 |
| Bendras potencialų skaičius | 1 |
| Laidų tipas | Šoninis laidų įvadas |
| Aplinkos oro (darbinė) temperatūra | 60 °C |
| Nuolatinė darbinė temperatūra | 105 °C |
| T žymėjimas pagal EN 60998 | T60 |