Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Leidžia padidinti maksimalų tranzistorinių išvesčių krovumą bei suteikia galvaninę izoliaciją tarp išvesties linijos ir apkrovos.
Relės modulį galima naudoti didelės srovės suvartojimo prietaisams valdyti per signalizacijos sistemų OC išėjimus, registratorius ir pan..
| Relinių išvesčių skaičius : | 1 |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 10 A (max) @ 28 V DC / 30 V DC / 125 V AC / 250 V AC |
| Išvestis : | 1 x NO/NC |
| Belaidė komunikacija : | 433 MHz ± 0.075, Nuotolis : 15 m (atviroje erdvėje) |
| Pagrindinės savybės : | relių įvesčių sužadinimas žema arba aukšta įtampa - Nustatymas jungikliais, LED indikacija |
| Svoris : | 0.026 kg |
| Matmenys : | 48 x 41 x 26 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |