Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Modelio identifikatorius : | POSC-12030A-J35L |
| Įvesties įtampa : | 100 - 240 V AC |
| Įėjimo kintamosios srovės dažnis : | 50 / 60 Hz |
| Išvesties įtampa : | 12.0 V DC |
| Išvesties srovė : | 0.3 A |
| Išvesties galia : | 3.6 W |
| Vidutinis efektyvumas darbo metu : | 75.59 % |
| Energijos suvartojimas be apkrovos : | 0.075 W |
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Išvesties įtampos reguliavimas : |
|
| Apsaugos priemonės : |
|
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Maitinimo jungčių tipas : |
|
| Korpuso tipas : | Korpusas su kištuku |
| Laido ilgis : | 1.45 m |
| Svoris : | 0.06 kg |
| Matmenys : | 56 x 28 x 75 mm |
| Gamintojas / Markė : | POS |
| Garantija : | 2 metai |