Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
TOP susijusios paieškos
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 140.9 g |
| Plotis | 3.36 cm |
| Aukštis | 6.15 cm |
| Gylis | 3.36 cm |
| Savybės | |
| Gaminio spalva | Blue, gold, red |
| Pridėtų akumuliatorių skaičius | 2 dalių |
| Baterijos technologija | Alkaline |
| Akumuliatoriaus įtampa | 1.5 v |
| Kitos funkcijos | |
| Akumuliatoriaus tipas | D - xl |
| Techniniai duomenys | |
| Tipas | D/lr20 |
| Modelio pavadinimas | 1x2 lr20ppg |
| Modelio pavadinimas | 2258 |