Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Leidžia padidinti maksimalų tranzistorinių išvesčių krovumą bei suteikia galvaninę izoliaciją tarp išvesties linijos ir apkrovos.
| Relinių išvesčių skaičius : | 1 |
| Maitinimas : | 12 V AC/DC |
| Srovės suvartojimas : | 25 mA @ 12 V DC |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 1 A @ 30 V AC/DC (max) |
| Išvestis : | 1 x NO/NC |
| Pagrindinės savybės : | LED indikacija Lydusis saugiklis (5/20mm), vėlinimo - 2 A |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 50 °C |
| Svoris : | 0.019 kg |
| Matmenys : | 40 x 34 x 19 mm |
| Gamintojas / Markė : | EWIMAR |
| Garantija : | 2 metai |