Abus Germany Spyna Abus Granit Plus 640/135HB230 BK TexK
  • Varlė kodas 42448439
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 8 has video
  • Varlė kodas 42448439
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Abus Germany Spyna Abus Granit Plus 640/135HB230 BK TexK kaina
ar
add to cart Į krepšelį 147.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 147.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Prekės techninės specifikacijos
  • Grūdinta 12 mm apvali sagtis
  • Pirmenybė teikiama optimalaus svorio specialių lydinių ir lengvų medžiagų naudojimui
  • ABUS Plus cilindras su automatiniu dangteliu, kad būtų maksimaliai apsaugoma
  • Užrakto tipas: U-tipo, su rakteliais
  • Signalizacija: nėra
  • Cilindro tipas: Plus
  • Ilgis: 230 mm
  • Plotis: 83 mm
  • Diametras: 15 mm