Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
RFID TAG atstuminis atitinka Mifare S50 13.56MHz standartą.
Įrenginys pasižymi labai mažais gabaritais.
| Standartas : | MIFARE S50, 13.56 MHz |
| Suderinamumas : | ISO/IEC 14443A |
| Galima užprogramuoti (ID) serijos numerį : | - |
| Galima įrašyti į vidinę atmintį : | 1 kB |
| Serijos numerio spausdinimas : | - |
| Pagrindinės savybės : |
Nuotolis : ~ 5.5 cm,
Galima pritvirtinti ant bet kokio lygaus paviršiaus su dvipusės lipnios juostos priklijavimo gale pagalba, Tvirtinimo prie metalinių paviršių galimybė |
| Spalva : | Balta |
| Svoris : | 0.0014 kg |
| Matmenys : | Ø 25 x 1.5 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |