Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
RFID TAG atstuminis atitinka Unique 125kHz standartą.
Įrenginys pasižymi labai mažais gabaritais.
| Standartas : | Unique EM 125kHz |
| Suderinamumas : | EM4100/4102 |
| Galima užprogramuoti (ID) serijos numerį : | - |
| Galima įrašyti į vidinę atmintį : | - |
| Serijos numerio spausdinimas : | - |
| Pagrindinės savybės : |
Nuotolis : ~ 5.5 cm,
Galima pritvirtinti ant bet kokio lygaus paviršiaus su dvipusės lipnios juostos priklijavimo gale pagalba |
| Spalva : | Balta |
| Svoris : | 0.0016 kg |
| Matmenys : | Ø 25 x 1.5 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |