Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Mygtukas sirtas durų atidarymo signalo skleidimui priėjimo kontrolės sistemose.
| Sandūros tipas : | NO, monostabilus |
| Medžiaga : | Plastikas |
| Spalva : | Balta |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.036 kg |
| Matmenys : | 90 x 40 x 30 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 3 metai |