Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Programuojamas artumo pakabutis atitinkantis standartus Unique 125kHz.
| Standartas : | Unique EM 125kHz |
| Suderinamumas : | EM4100/4102, TK4100 |
| Serijos numerio spausdinimas : |
|
| Galima užprogramuoti (ID) serijos numerį : |
Taip
|
| Galima įrašyti į vidinę atmintį : | 330 bit |
| Pagrindinės savybės : | Lustas 5577 |
| Spalva : | Mėlynas |
| Svoris : | 0.005 kg |
| Matmenys : | 40.3 x 32.0 x 3.9 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |