Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įrengimas gali būti naudojamas priėjimo kontroliavimo sistemose su aukštos apsaugos lygyje..
Bendradarbiauja su programomis su kurių pagalba kortelėje yra įrašomos papildomos informacijos, yra jų keitimo galimybė (pvz darbo laiko registravimo sistemose, lojalumo programos, Staff identifikavimo programos).
Demėsio! Programuojamos kortelės ATLO-105 turi tokį patį ID numerį.
| Standartas : | Unique EM 125kHz |
| Suderinamumas : | EM4100/4102 |
| Galima užprogramuoti (ID) serijos numerį : | ✔ |
| Galima įrašyti į vidinę atmintį : | 330 bit |
| Serijos numerio spausdinimas : | - |
| Pagrindinės savybės : |
Nuotolis : ~ 10 cm,
Lustas T5577, Papildomų infromacijų įrašymo ir modifikavimo galomybės |
| Svoris : | 0.006 kg |
| Matmenys : | 85.5 x 54 x 0.8 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |