Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
RFID TAG programavimo, priartinimo galimybė, patalpinimas labai lankščiame apvalkale.
Įrenginys pasižymi labai mažais gabaritais.
| Standartas : |
MIFARE S50
13.56 MHz |
| Suderinamumas : | ISO/IEC 14443A |
| Galima užprogramuoti (ID) serijos numerį : |
|
| Galima įrašyti į vidinę atmintį : | 1 kB |
| Serijos numerio spausdinimas : |
|
| Pagrindinės savybės : | Nuotolis : ~ 5.5 cm |
| Spalva : | Balta |
| Svoris : | 0.001 kg |
| Matmenys : | Ø 25 x 0.4 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |