Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Plona PVC bekontaktė kortelė.
| Standartas : |
MIFARE S50 - 13.56 MHz,
Unique EM 125kHz |
| Suderinamumas : | ISO/IEC 14443A |
| Galima užprogramuoti (ID) serijos numerį : | - |
| Galima įrašyti į vidinę atmintį : | - |
| Serijos numerio spausdinimas : | - |
| Pagrindinės savybės : | Nuotolis : ~ 10 cm , |
| Svoris : | 0.005 kg |
| Matmenys : | 86 x 54 x 0.8 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |