Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
RFID TAG priartinimo, neprogramuojamas, patalpintas labai lankščiame apvalkale.
Įrenginys pasižymi labai mažais gabaritais.
| Standartas : | Unique EM 125kHz |
| Suderinamumas : | EM4100/4102 |
| Galima užprogramuoti (ID) serijos numerį : | - |
| Galima įrašyti į vidinę atmintį : | - |
| Serijos numerio spausdinimas : | - |
| Pagrindinės savybės : |
Nuotolis : ~ 5.5 cm,
Lustas TK-4100 |
| Spalva : | Balta |
| Svoris : | 0.0006 kg |
| Matmenys : | Ø 35 x 0.55 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |