Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Masking plate for medium-sized frames of the CDN series.
| Suderinamumas : | CDN-R-M-AL |
| Medžiaga : | Cinkuotas plienas |
| Spalva : | Plieninis |
| Svoris : | 0.6 kg |
| Skardos storis : | 1.5 mm |
| Vidiniai matmenys : | 275 x 96 mm |
| Išoriniai matmenys : | 390 x 230 mm |
| Gamintojas / Markė : | ACO |
| Garantija : | 2 metai |