Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Grotelės skirtos mažiems rėmeliams iš CDN.
| Suderinamumas : | CDN-R-S, CDN-R2-S, CDN-R-S-AL |
| Medžiaga : | Cinkuotas plienas |
| Spalva : | Plieninis |
| Svoris : | 0.442 kg |
| Skardos storis : | 1.5 mm |
| Vidiniai matmenys : | 214 x 96 mm |
| Išoriniai matmenys : | 330 x 230 mm |
| Gamintojas / Markė : | ACO |
| Garantija : | 2 metai |