Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Masking plate for small-sized frames of the CDN series.
| Suderinamumas : | CDN-R-S, CDN-R2-S |
| Medžiaga : | Nerūdijantis plienas |
| Spalva : | Sidabrinė |
| Svoris : | 0.450 kg |
| Skardos storis : | 1.5 mm |
| Vidiniai matmenys : | 212 x 94 mm |
| Išoriniai matmenys : | 252 x 230 mm |
| Gamintojas / Markė : | ACO |
| Garantija : | 2 metai |