Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Montuojamų modelių skaičius : | 1 |
| Medžiaga : | Aluminis |
| Panaudojimas : | VTO4202FB-x, VTM78 |
| Spalva : | Juoda |
| Svoris : | 0.25 kg |
| Vidiniai matmenys : | 124 x 124 x 66.5 mm |
| Išoriniai matmenys : | 133 x 133 x 68 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |