Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Baterija Energizer CR2032 ličio
Camelion | CR2032 | Litis | 1 vnt.
WDP-05A3 idealiai tinka kaip durių skambutis arba sekimo įrengimas.
Įrengimas yra naudingas namuose, įmonėje, viešųjų paslaugų namuose arba asmenims, kurie reikalauja pagalbos.
Prijungtų skambučių ir bendradarbiaujančių su savimi mygtukų kiekį galima padidinti pagal poreikius.
| Paklausyti prieinamų garsų : |
|
| Signalizacijos rėžimas : | Garsinė signalizacija |
| Skambučio garsų skaičius : | 16 |
| Garsumo reguliavimas : | - |
| Veikimo nuotolis : | max. 50 m atviroje erdvėje |
| Dažnių juosta : | 433.92 MHz |
| Maitinimas : | 230 V AC - Belaidis skambutis, Baterija CR2032 3V (pridedami) - Skambučio mygtukas |
| Pagrindinės savybės : | Prijungtų skambučių ir bendradarbiaujančių su savimi mygtukų kiekį galima padidinti pagal poreikius |
| Sandarumo klasė : | IP44 - Skambučio mygtukas |
| Svoris : | 0.035 kg - Skambučio mygtukas 0.09 kg - Belaidis skambutis |
| Matmenys : | 33 x 83 x 27 mm - Skambučio mygtukas 55 x 110 x 68 mm - Belaidis skambutis |
| Gamintojas / Markė : | EURA |
| Garantija : | 2 metai |
CE atitikties deklaracija