Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
TA800NBE Samsung 25W Travel Adapteris (be laido) Juodas (Juodas)
| VARTŲ TELEFONSPYNĖ : | |
| Mygtukų kiekis (gyventojų) : | 1 |
| Integruotas bekontaktis skaitytuvas : | - |
| Spalva : | Pilkas |
| Tvirtinimas : |
Virštinkinis
Potinkinis |
| Pagrindinės savybės : |
LED apšviestuvas
Maži gabaritai |
| Svoris : | 0.2 kg |
| Matmenys : | 65 x 142 x 51 mm |
| UNIFONAS : | |
| Ryšys : | per laidą (duplex) |
| Laido ilgis : | 0 ... 100 m (0.6 ... 0.8) mm² (nepridedamas) |
| Pasirinktos funkcijos : | Elektromagnetinė spyna gali būti betarpiškai maitinama iš unifono |
| Maitinimas : | 230 V AC |
| Galios suvartojimas : |
< 2.7 W Laukimo režimas
< 5.5 W Aktyvi būsena |
| Svoris : | 0.55 kg |
| Matmenys : | 99 x 216 x 65 mm |
| Gamintojas / Markė : | ORNO |
| Garantija : | 2 metai |