Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Potinkinis korpusas yra skirtas įrenginiams VTO3221E-P, VTO6221E-P.
| Medžiaga : | Aluminis |
| Panaudojimas : | VTO3221E-P, VTO6221E-P |
| Spalva : | Sidabrinė |
| Svoris : | 0.8 kg |
| Vidiniai matmenys : | 98 x 200 x 32 mm |
| Išoriniai matmenys : | 138 x 240 x 35 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |