Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Tristar |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 298.00 mm |
| Gross weight | 3.32 kg |
| Gross width (mm) | 280.00 mm |
| Net weight | 2.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 372.00 g |
| Plastic (No PET) | 22.00 g |
| Tare other | 24.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.42 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Tristar |
| Šilumos palaikymo funkcija | Yes |
| Neslystančios kojelės | Yes |
| Gaminio spalva | Grey |
| Ekranas | LCD |
| Matavimo indas | Yes |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | N/A h |
| Galingumas | 900 W |
| Skaitmeninis laikmatis | No |
| Nelipni danga | Yes |
| Talpa | 2.2 l |
| Programų skaičius | 7 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | RK-6138 |
| Gamintojo prekės serija | Digital Rice and Steam Cooker |
| Warranty | 24 mėn. |
„Katilėli, virk!“ – tai tie stebuklingi žodžiai, kurių tapimas tikrove suteiktų džiaugsmą kiekvienam kasdien nerimstančiam dėl maisto gaminimo. Tereikia turėti tą stebuklingą katilėlį.
Stebuklingas katilėlis arba greitpuodis – greitas ir savarankiškas puodasGreitpuodžiai arba daugiafunkciniai puodai – tie prietaisai, …
Daugiafunkciniai puodai patogūs tuo, kad apjungia kelių įrenginių funkcijas ir leidžia programuoti maisto gaminimo procesą ir tokiu būdu taupyti laiką. Daugiafunkcinis puodas – santykinai naujas išradimas, kurio paskirtis maisto ruošimo automatizavimas ir radikalus supaprastinimas. Šio įrenginio paprastumas stebina, o …