Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Tinklo kabeliai (UTP, DSL, Fiber) SC/APC

(146)
SC/APC tinklo kabeliai (utp, dsl, fiber) - optimalus pasirinkimas. Parduotuvėje turime daugiau nei 146 modelių. SC/APC tinklo kabeliai (utp, dsl, fiber) pasižymi elegantišku dizainu. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą modelį.
Rodyti daugiau
  • Išpardavimas
  • Žemiau savikainos
  • 4.7 (21)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
1.07  €
-10 %
  • 5.0 (3)
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
9.99  €
  • 5.0 (2)
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
6.99  €
  • 5.0 (1)
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
6.97  €
-13 %
  • 5.0 (1)
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
10.99  €
-8 %
  • 5.0 (1)
  • 5-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
13.99  €
  • 5.0 (1)
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
13.99  €
  • 5.0 (1)
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
8.99  €
  • 5.0 (1)
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
8.99  €
  • 5.0 (1)
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
5.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
11.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
6.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
7.99  €
  • 0.0
  • 5-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
18.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
8.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
8.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
8.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
11.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
11.99  €
-32%
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
5.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
6.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
6.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
20.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
6.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
9.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
8.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
5.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
8.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
6.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
11.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
7.99  €
  • 0.0
  • 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
13.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
11.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
5.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
5.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
5.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
12.99  €
  • 0.0
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
9.99  €

Klausk apie prekę

Telefonas invalid value valid value
Paveiksliukas su klaida (neprivaloma)
Klausimas
Išvalyti

Pabaiga

Ačiū, greitu metu su Jumis susisieksime
Uždaryti
*„Išsimokėtinai - JOKIO pabrangimo (Klix by Citadele)“ akcija tik sutartims iki 10 mėn. ir renkantis kitą periodą kainodara skirsis

Tinklo kabeliai (UTP, DSL, Fiber) kainos (balandis 2024 m.)

Produktas Kaina
Extralink SC/APC-LC/UPC | Patchcord | Vieno režimo, paprastas, G652D, 3 mm, 1 m 1,07
LANBERG šviesolaidinis patchcord SM SC/APC-SC/APC simplex 25m LSZH g657a2 3.0mm baltas 9,99
EXTRALINK Patchcord SC/APC-SC/UPC SM G.652D simplex 3,0mm 5m 6,99
Ubiquiti UF-SM-PATCH-APC-APC optinio pluošto kabelis 1,2 m SC G.657.A1 Geltona 6,97