Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši moderni spinta su balta ir juoda blizgia apdaila turi dvi duris su vyriukais ir vieną lentyną papildomam saugojimui. Sidabrinė rankena užtikrina patogų prieigą prie vidinės dalies.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Pakuotės tūris | 128000 cm³ |
Savybės |
|
| Durų medžiaga | MDF |
| Rankena(-os) | Taip |
| Lentynų skaičius | 1 lentyna |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Pėdų spalva | Sidabrinė |
| Produkto tipas | Spinta |
| Durų spalva | Juoda |
| Veidrodis | Ne |
| Rėmo spalva | Balta |
| Rėmo medžiaga | Plokštė iš drožlių |
| Stilius | Modernus |
| Tikslinė auditorija | Suaugusieji |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminate |
| Rankenos spalva | Sidabrinė |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Pėdos | Taip |
| Durų tipas | Vyriukinės durys |
| Drabužių strypas | Taip |
| Durų storis | 1.6 cm |
| Durų apdailos medžiaga | Laminate |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 550 mm |
| Aukštis | 2030 mm |
| Plotis | 900 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 68 kg |
Pakuotės turinys |
|
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 2 |
| Antrinės pakuotės svoris | 19 kg |
| Antrinės pakuotės matmenys | 95 x 54 x 9 cm |
| Pirmos pakuotės svoris | 49 kg |
| Pirmos pakuotės matmenys | 205.5 x 54 x 7.5 cm |