Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Cama spinta SAMBA yra moderni, blizgi balta spinta, skirta suaugusiems. Ji turi dvi duris su vyriukais ir vieną lentyną, užtikrinančią patogų daiktų laikymą.
Techniniai parametrai: plotis 900 milimetrų, gylis 550 milimetrų, aukštis 2030 milimetrų.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Pakuotės tūris | 128000 cm³ |
Savybės |
|
| Durų skaičius | 2 durys |
| Lentynų skaičius | 1 lentyna |
| Rėmo spalva | Balta |
| Rankenėlės | Taip |
| Rankenėlių spalva | Sidabrinė |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Durų medžiaga | MDF |
| Durų tipas | Vyriukinės durys |
| Durų spalva | Balta |
| Pėdos | Taip |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Veidrodis | Ne |
| Produkto tipas | Spinta |
| Pėdų spalva | Sidabrinė |
| Stilius | Modernus |
| Tikslinė auditorija | Suaugusieji |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų storis | 1,6 cm |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Drabužių strypas | Taip |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 900 mm |
| Gylis | 550 mm |
| Aukštis | 2030 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 68 kg |
Pakuotės turinys |
|
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 2 |
| Antrinės pakuotės svoris | 19 kg |
| Pirminės pakuotės matmenys | 205,5 x 54 x 7,5 cm |
| Pirminės pakuotės svoris | 49 kg |
| Antrinės pakuotės matmenys | 95 x 54 x 9 cm |