Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.
CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.
| Konstrukcija | |
| Forma | Kišenė |
| Tipas | Mokslinis skaičiuotuvas |
| Produkto spalva | Rožinė, balta |
| Danga | Taip |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 12 skaitmenys(ų) |
| Ekrano tipas | Lcd |
| Ekrano pakreipimas | Ne |
| Rodomų eilučių skaičius | 2 linijos |
| Apšviestas ekranas | Ne |
| Ekrano dydis (hxv) | 61 x 25 mm |
| Displėjaus simbolių dydis | 9,6 x 3,96 mm |
| Antras ekranas | Ne |
| Atmintis | |
| Atminties registras | 17 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Baterija / saulės energija |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | Lr44 |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Automatiškai išsijungia po | 7 min |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 86,3 mm |
| Ilgis | 168 mm |
| Aukštis | 17,8 mm |
| Svoris | 124 g |
| Modelio pavadinimas | 5730B002 |