Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Lotto Varta Photo V 76 PX
Emos Baterijos testeris D / R20 C / R14 CR123 AA / R6 AAA / R03 1 vnt.
Ypatybės:
Skaičiuotuvo matmenys: 168 x 86,3 x 17,8 mm.
CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.
| Konstrukcija | |
| Forma | Kišenė |
| Tipas | Mokslinis skaičiuotuvas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Veikimo charakteristikos | |
| Usb prievadas | Ne |
| Ekranas | |
| Skaitmenys | 12 skaitmenys(ų) |
| Ekrano pakreipimas | Ne |
| Rodomų eilučių skaičius | 2 linijos |
| Ekrano dydis (hxv) | 61 x 25 mm |
| Displėjaus simbolių dydis | 9,6 x 3,96 mm |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | Baterija / saulės energija |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | Lr44 |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 86,3 mm |
| Ilgis | 168 mm |
| Aukštis | 17,8 mm |
| Svoris | 124 g |
| Modelio pavadinimas | 5730B001 |