Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tvirta ir patvari, pagaminta iš laminuoto kartono. Naujoviški archyvavimo sprendimai biurui. Lengva surinkti, patogu nešioti. Su rankenėlėmis šonuose. Matmenys (A x P x I): 200 x 281 x 370 mm
| Savybės | |
| Medžiaga | Mdf, polipropilenas (pp) |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Iso a-serijos dydžiai (a0...a9) | A4 |
| Orientacija | Potretas |
| Stalčių skaičius | 1 stalčiai |
| Nuimamas dangtelis | Taip |
| Etiketės laikiklis | Taip |
| Nešiojimo rankena (-os) | Taip |
| Didinimas | Taip |
| Tinka saugojimui | Aplankas, katalogas, vokas, plokščiasis failas, aplankas, pakabinamas aplankas, laiškas, pastaba, popierius, picture, įmautė dokumentams |
| Svoris ir matmenys | |
| Apimtis | 16,7 l |
| Plotis | 281 mm |
| Ilgis | 200 mm |
| Ilgis | 37 cm |
| Svoris | 900 g |
| Interjero matmenys | 265 x 335 x 188 mm |
| Modelio pavadinimas | 60440036 |