Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Medžiaga | Polistirenas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Formatas | A4 |
| Skirstytuvas | Taip |
| Dalytuvų skaičius | 2 |
| Skyrių skaičius | 3 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 213 mm |
| Ilgis | 25 cm |
| Aukštis | 321 mm |
| Svoris | 740 g |
| Modelio pavadinimas | 52390095 |