Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Didžiausia talpa | 160 diskai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Medžiaga | Kartonas |
| Didžiausia talpa (ploni dėklai) | 60 |
| Didžiausia talpa (įmautės) | 160 |
| Apdaila | Blizgus |
| Skyrių skaičius | 1 |
| Nuimamas dangtelis | Taip |
| Rankenėlė(-s) | Ne |
| Etiketės laikiklis | Taip |
| Didinimas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 143 mm |
| Ilgis | 352 mm |
| Aukštis | 136 mm |
| Svoris | 440 g |
| Modelio pavadinimas | 60410095 |