Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Tvirta ir patvari, pagaminta iš laminuoto kartono. Naujoviški archyvavimo sprendimai biurui. Lengva surinkti, patogu nešioti. Su rankenėlėmis šonuose. Juodos spalvos. Matmenys (A x P x I): 200 x 281 x 370 mm
| Savybės | |
| Medžiaga | Medienos plaušų plokštė |
| Produkto spalva | Juoda |
| Iso a-serijos dydžiai (a0...a9) | A4 |
| Etiketės laikiklis | Taip |
| Nešiojimo rankena (-os) | Taip |
| Didinimas | Taip |
| Tinka saugojimui | Vokas, plokščiasis failas, aplankas, laiškas, pastaba, popierius, įmautė dokumentams |
| Svoris ir matmenys | |
| Apimtis | 16,7 l |
| Svoris | 900 g |
| Interjero matmenys | 265 x 335 x 188 mm |
| Matmenys (wxdxh) | 281 x 370 x 200 mm |
| Modelio pavadinimas | 60440095 |