Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Batų ir pirštinių džiovintuvas — vienu metu iki 2 porų.
Valdymas įjungimo/išjungimo jungikliu su šviesos indikatoriumi.
Idealiai tinka efektyviam batų ir pirštinių džiovinimui.
| Medžiaga | Metalas |
| Spalva | Balta |
|
Maksimalus galingumas
|
40 W |
| Funkcija | Su jungikliu |
| Aukštis | 300 mm |
| Plotis | 255 mm |
| Ilgis | 260 mm |
|
Svoris
|
1,25 kg |
| Jungties tipas | Kištukas |
| Įtampa | 230 V |
| Prekės kodas | SL1745 |