CPU COOLER MULTI SOCKET/LQ240.W.ARGB XC974 XILENCE
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 20 has video
Prekės vaizdo įrašai
  • CPU COOLER MULTI SOCKET/LQ240.W.ARGB XC974 XILENCE video
Atgal Pirmyn
add to cart Į krepšelį 66.57
CPU COOLER MULTI SOCKET/LQ240.W.ARGB XC974 XILENCE kaina
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Xilence našumas A+ XC974. Paskirtis: Procesorius, Ventiliatoriaus triukšmo lygis (min.): 18 dB, Ventiliatoriaus triukšmo lygis (maks.): 30,2 dB. Siurblio srovė: 360 mA, Ventiliatoriaus srovė: 0,16 A, Šiluminė projektinė galia (TDP): 300 W. Tipas: Vidinis, Radiatoriaus medžiaga: Aliuminis, Pagrindo plokštės medžiaga: Varis. Svoris: 1,52 kg, Ventiliatoriaus matmenys (P x G x A): 120 x 120 x 25 mm, Radiatoriaus plotis: 27,4 cm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-08
Specifikacija
  • Gamintojas Xilence
  • Modelis
    LQ240.W.ARGB
  • Spalva - spalva Baltas
  • Kalėdų privalumai Taip
  • Matmenys - gylis (mm) 274
  • Matmenys - svoris (g) 1400
  • Matmenys - aukštis (mm) 27
  • Suderinamumas - procesorius Intel
  • Matmenys - plotis (mm) 120
  • Suderinamumas - amd lizdas AM5
  • Suderinamumas - Intel lizdas LGA 1700
  • Ventiliatorius – triukšmo lygis (db) 30.2
  • Aušinimo tipas – aušinimo tipas Vandens (AIO)
  • Apšvietimas - foninio apšvietimo spalva RGB (12V)
  • Radiatorius - radiatoriaus dydis aio 240mm radiatorius
  • Gerbėjas – gerbėjų skaičius 2
  • Ventiliatorius - guolio tipas Hidraulinis guolis
  • Ventiliatorius - ventiliatoriaus dydis (mm) 120 x 120
  • Aušintuvas – max tdp (w) – šilumos kiekis, kurį galima atvėsinti 300
  • Ventiliatorius – maksimalus ventiliatoriaus greitis (rpm) 1500
  • Modelio pavadinimas
    ‎XC974
Šią prekę rasite filtruose
Atsiliepimai (1)
User photo
Nerijus P. rating 5 2022-10-21
0
Pagal kaina tikrai vertas demesio . Temperatura 10 laipsniu mažesne .
Pliusai: Lengvas montavimas .
  • comment-photos
✔️  Įsigijo šią prekę
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokius procesorių lizdus palaiko Xilence XC974 aušintuvas?
2. Ar šis aušintuvas yra tylus veikimo metu?
3. Kokią šiluminę galią gali atlaikyti šis aušinimo sprendimas?
4. Kokie yra šio aušintuvo ventiliatoriaus matmenys?
Ventiliatorius pagamintas standartinio dydžio. Jo parametrai yra 120 mm pločio, 120 mm aukščio ir 25 mm storio. Tokie matmenys yra optimalūs daugumai kompiuterio korpusų, palengvinantį montavimą ir užtikrinantį gerą oro srautą per radiatoriaus groteles.
5. Ar įrenginys turi papildomą apšvietimą?
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 11:38:32
Dažnai perkama kartu
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Įvertinimas 5.0 (180)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (235)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
Sharkoon S70 RGB | AiO vandens aušinimas
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Sharkoon S70 RGB | AiO vandens aušinimas kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Bitspower Touchaqua Radiatorius Tarasque 240 - 240mm, juodas kaina
Coolgate G2 Radiatorius 10 FPI - 240mm kaina
Coolgate XFlow Radiator G2 – 240mm
Coolgate XFlow Radiator G2 – 240mm kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Thermalright AXP90-X53 Full Copper (92mm) (Varinis) Procesoriaus Aušintuvas kaina
-4 %
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Thermalright Peerless Assassin 120 Vision MAX ARGB CPU Aušintuvas | Juodas kaina
Thermalright Frozen Notte 240 ARGB V2 Juodas Vanduo Aušinimas
  • Įvertinimas 5.0 (6)
  • Liko tik: 4 vnt.
Thermalright Frozen Notte 240 ARGB V2 Juodas Vanduo Aušinimas kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Thermalright Frozen Prism 360 ARGB Juodas (360mm) (Juodas) Procesoriaus AIO Aušintuvas kaina