Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
| Savybės | |
| Baterijos technologija | Rūgštinis akumuliatorius (vrla) |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Produkto spalva | Juoda |
| Baterijos talpa | 672 vah |
| Baterijos amžiškumas | 5 metai |
| Suderinamumas | Symmetra px |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 23 kg |
| Plotis | 107 mm |
| Aukštis | 159 mm |
| Ilgis | 700 mm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -15 - 45 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 999,9 m |
| Modelio pavadinimas | SYBTU1-PLP |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …