Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Gamintojas | Wallbox |
| Gross depth (mm) | 305 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross weight | 0.35 kg |
| Gross width (mm) | 250 mm |
| Net weight | 0.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00648125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Berlin T2 A |
| Gamintojo prekės serija | Socket Holder |
| Kitos savybės | Type 2 cable connector holder. Can be installed indoors or outdoors. Dimensions: 91x135x77mm. Compatible with Pulsar Plus, Commander 2 |
| Gaminio spalva | Black |
| Palette Qty | 133 dalių |
| Producer | Wallbox |
| Warranty | 24 mėn. |