Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Gamintojas | Wallbox |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CBLDOCK-T2-B |
| Gamintojo prekės serija | Cable Dock Type 2 |
| Kitos savybės | Dimensions 173.5x105x91.5mm. Storage temperature -40º C to 70º C. Material: Polycarbonate |
| Gaminio spalva | Black |
| Palette Qty | 898 dalių |
| Producer | Wallbox |
| Warranty | 24 mėn. |