Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Varta AAA R2U įkraunamos baterijos turi 1000 mAh talpą ir 1.2 V įtampą. Jos tinka kasdieniams prietaisams, tokiems kaip skaitmeniniai fotoaparatai, žibintuvėliai ir žaislai.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Baterijos Dydis | AAA/LR03 |
| Tipas | NiMH |
| Įtampa | 1.2 V |
| Talpa | 1000 mAh |
| Matmenys | 10.5 mm x 44.5 mm |
| Svoris (vienai baterijai) | 17 g |
| Gamybos Šalis | Kinija |
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Įkraunama baterija |
| Baterijos technologija | Nikelio-metalo hidridas (nimh) |
| Baterijos įtampa | 1,2 v |
| Baterijų skaičius | 2 vnt |
| Baterijos talpa | 1000 mah |
| Produkto spalva | Žalia |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 44,5 mm |
| Svoris | 14 g |
| Kitos savybės | |
| Cilindrinės baterijos dydis | Aaa |
| Modelio pavadinimas | 05703301402 |