Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Varta Recharge Accu Recycled AA baterijos yra įkraunamos NiMH baterijos su 2100 mAh talpa ir 1.2 V įtampa. Jos tinka kasdieniams prietaisams, tokiems kaip laikrodžiai, belaidžiai pelės, nuotolinio valdymo pultai ir mažai energijos vartojantys prietaisai.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Įkraunama NiMH baterija |
| Prekės ženklas | Varta |
| Modelis | Recharge Accu Recycled AA 2100 mAh (56816) |
Specifikacijos |
|
| Baterijos dydis | AA / LR6 |
| Tipas | NiMH (Nikelio-metalų hidridas) |
| Įtampa | 1.2 V |
| Matmenys | 44.5 mm x 10.5 mm |
| Svoris (už bateriją) | 29 g (0.063 lbs) |
Naudojimo rekomendacijos |
|
| Rekomenduojama naudoti | Kasdieniams prietaisams, tokiems kaip laikrodžiai, belaidžiai pelės, nuotolinio valdymo pultai, žibintuvėliai ir kiti mažai energijos vartojantys prietaisai. |
Saugos įspėjimas |
|
| Visada patikrinkite prietaiso suderinamumą prieš naudojimą. | |
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Įkraunama baterija |
| Baterijos technologija | Nikelio-metalo hidridas (nimh) |
| Baterijos įtampa | 1,2 v |
| Baterijų skaičius | 4 vnt |
| Baterijos talpa | 2100 mah |
| Produkto spalva | Auksas, žalia |
| Kitos savybės | |
| Cilindrinės baterijos dydis | Aa |
| Modelio pavadinimas | 56816101404 |