Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Camelion HR03 AAA įkraunamos baterijos turi 900mAh talpą ir 1.2V įtampą. Jos tinka kameroms, nuotolinio valdymo pultams ir skaitmeniniams žaislams.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Įkraunama Baterija |
| Prekės Ženklas | Camelion |
| Modelis | HR03 AAA |
Specifikacijos |
|
| Baterijos Dydis | AAA |
| Įtampa | 1.2V |
| Talpa | 900mAh |
| Matmenys (Vienai Baterijai) | 10.5 mm x 44.5 mm |
| Svoris (Vienai Baterijai) | 15 g |
Papildoma Informacija |
|
| Rekomenduojamas Naudojimas | Kameroms, nuotolinio valdymo pultams, skaitmeniniams žaislams |