Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Camelion AG9 LR45 LR936 394 šarminės baterijos yra L936 dydžio ir turi 1.5 V įtampą. Jos rekomenduojamos naudoti laikrodžiuose, kalkuliatoriuose ir nuotolinio valdymo pulteliuose, matmenys - 9.5 mm x 3.6 mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Šarminė Baterija |
| Prekės Ženklas | Camelion |
| Modelis | AG9 LR45 LR936 394 |
Specifikacijos |
|
| Baterijos Dydis | L936 |
| Įtampa | 1.5 V |
| Matmenys | 9.5 mm x 3.6 mm |
| Svoris (už bateriją) | 1 g |
| Rekomenduojamas Naudojimas | Laikrodžiai, kalkuliatoriai, nuotolinio valdymo pulteliai |
| Kiti Pavadinimai | AG9, L936, SR936, SR45, 394, 524, RW33 |