Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Camelion AG10/LR1130/389/189 šarminės baterijos yra 1.5 V, dydžio LR1130. Jos tinka naudoti laikrodžiuose, kalkuliatoriuose ir nuotolinio valdymo pulteliuose.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Šarminė Baterija |
| Prekės Ženklas | Camelion |
| Modelis | AG10/LR1130/389/189 |
Specifikacijos |
|
| Baterijos Dydis | LR1130 |
| Įtampa | 1.5 V |
| Matmenys | 11.6 mm x 3.1 mm |
| Svoris (už bateriją) | 2 g |
| Kiti Pavadinimai | AG12, G12, LR1142, LR43, 386, SR386 W |
Rekomenduojamas Naudojimas |
|
| Laikrodžiai, kalkuliatoriai, nuotolinio valdymo pulteliai | |