Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Camelion AG4/LR626/377/177 šarminės baterijos yra LR626 dydžio su 1.5 V įtampa. Jos tinka naudoti laikrodžiuose, kalkuliatoriuose ir nuotolinio valdymo pulteliuose, ir pateikiamos 10 vnt. pakuotėje.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Šarminė Baterija |
| Prekės Ženklas | Camelion |
| Modelis | AG4/LR626/377/177 |
Specifikacijos |
|
| Baterijos Dydis | LR626 |
| Įtampa | 1.5 V |
| Matmenys | 6.8 mm x 2.6 mm |
| Svoris (kiekvienai baterijai) | 1.5 g |
| Kiti Pavadinimai | AG4, G4, LR66, 177, SR626W, GP77A, 377 |
| Rekomenduojamas Naudojimas | Laikrodžiai, kalkuliatoriai, nuotolinio valdymo pulteliai |