Wybot Hyson100 rankinis baseino dulkių siurblys
Wybot Hyson100 – tai kompaktiškas rankinis dulkių siurblys, skirtas mažiems baseinams, SPA centrams ir sūkurinėms vonioms valyti. Dėl belaidės konstrukcijos jį naudoti itin paprasta ir patogu. Galite greitai atsikratyti nešvarumų neprijungdami laidų ar žarnų.

60 minučių veikimo vienu įkrovimu
Įrenginys aprūpintas galinga įkraunama baterija, kuri leidžia nepertraukiamai veikti 60 minučių. To pakanka, kad būtų galima efektyviai išvalyti visą baseino paviršių be pertraukų įkrovimui.

Teleskopinis aliuminio strypas
Dulkių siurblys turi teleskopinį aliuminio kotą, kuris išsitiesia iki 1,5 metro, todėl lengvai pasieksite sunkiai pasiekiamas vietas. Laiptai, kampai ar baseino sienos nebebus problema.

Efektyvus nešvarumų šalinimas
Hyson100 Wybot susidoroja su lapais, žiedadulkėmis, purvu, vabzdžiais ir gilėmis, efektyviai išsiurbdamas visus nešvarumus iš vandens. Specialus šepetėlis ant galiuko leidžia kruopščiau išvalyti nuosėdas nuo baseino dugno ir sienelių.

Paprastas valdymas ir greitas filtro valymas
Dėl įmontuoto filtro tinklelio, dulkių siurblį ištuštinti galima greitai ir be vargo. Baigus valyti, tiesiog nuimkite filtrą, nuplaukite jį po tekančiu vandeniu ir dulkių siurblys vėl bus paruoštas naudoti.

Idealiai tinka įvairių tipų baseinams ir SPA centrams
Wybot Hyson100 modelis puikiai tiks sodo baseinuose, taip pat sūkurinėse voniose, SPA ir sūkurinėse voniose. Dėl savo universalumo lengva palaikyti vandens švarą įvairiose aplinkose.

Įtraukta
- Baseino dulkių siurblys x1
- USB įkrovimo laidas x1
- Teleskopinis strypas x1
- Rankena x1
- Naudotojo vadovas x1
- Šepetėlio galvutė x2
- Greito paleidimo vadovas x1
| Gamintojas | Wybot |
|---|
| Modelis | Hyson100 |
|---|
| Baseino tipas | SPA centras, sūkurinė vonia |
|---|
| Nominali darbinė įtampa | 4,2 V |
|---|
| Galia | apie 15 W |
|---|
| Darbo ciklas | maks. 60 min. |
|---|
| Baterijos talpa | 5200 mAh |
|---|
| Įkrovimo laikas | 4–5 val. |
|---|
| Filtro talpa | maždaug 25 l/min |
|---|
| Filtro tankis | 250 µm |
|---|
| Apsaugos laipsnis IP | IPX8 |
|---|
| Baseino vandens temperatūra | 10–35 °C |
|---|
| Įkrovimo aplinkos temperatūra | 10–35 °C |
|---|
| Laikymo temperatūra | 5–35 °C |
|---|
| Produkto svoris | 1,2 kg |
|---|
| Produkto dydis | 440 * 132 * 110 mm |
|---|