E8CAE Winny 200 belaidis baseino valymo robotas
„Wybot Winny 200“ – tai belaidis robotas, skirtas automatiškai valyti antžeminius baseinus, kurių plotas iki 60 m². Jis išsiskiria maždaug 80 minučių veikimo laiku ir 7,5 m³/h filtravimo našumu. Maitinamas 3200 mAh baterijos, nereikia laidų, todėl jį patogu ir saugu naudoti. Dėl kompaktiško dizaino ir 3,3 kg svorio robotą lengva nešiotis, o IPX8 atsparumo vandeniui įvertinimas leidžia be problemų veikti panardinus į vandenį iki 2,5 m gylio.

Efektyvus valymas ir padidinta siurbimo galia
Robotas aprūpintas patobulinta iki 30 W siurbimo sistema, kuri leidžia efektyviai surinkti smėlį, lapus ir smulkias šiukšles. Ši konstrukcija neleidžia šiukšlėms kauptis, todėl surinktos šiukšlės lieka įrenginyje ir nerizikuoja būti išpiltos atgal į vandenį. Be to, maždaug 16 m/min greičiu Winny 200 efektyviai išvalo visą valomą plotą.

Dviejų pakopų filtravimo sistema
Winny 200 modelyje naudojama dviejų pakopų filtravimo sistema, kurią sudaro putplasčio filtras ir 180 µm tankio dėklas. Šis derinys efektyviai surenka tiek didesnes šiukšles, tiek smulkias daleles. Filtrą taip pat lengva nuimti ir išvalyti – galite jį tiesiog nuplauti vandeniu.

Išmanus parkavimas prie baseino krašto
Išmanioji jutiklių technologija reiškia, kad išsikrovus baterijai, robotas automatiškai juda link baseino sienelės ir sustoja prie jos. Tai kartu su komplekte esančiu kabliu leidžia lengvai išimti įrenginį iš vandens.

Belaidis patogumas ir paprastas valdymas
Roboto valdymas buvo kuo labiau supaprastintas – tereikia paspausti mygtuką ir panardinti prietaisą į vandenį, kad automatiškai pradėtų valyti. Be to, belaidis dizainas panaikina laidų poreikį ir bet kokius veikimo atstumo apribojimus. Atsipalaiduokite ir stebėkite, kaip Winny 200 atlieka valymą!

Lengvas dizainas, ilgas veikimo laikas ir greitas įkrovimas
Dėl mažo svorio ir integruotos rankenos robotą lengva nešti, o maždaug 80 minučių veikimo laiko pakanka net dideliam baseinui – iki 60 m² – kruopščiai išvalyti. Robotas įkraunamas maždaug per 4 valandas, o įmontuotas LED indikatorius rodo įkrovimo būseną.

Į komplektą įeina
- Valymo robotas
- Filtro krepšelis (putplastis + 180 µm filtras)
- Rankena ir laikymo vieta
- Grandiklis x2
- Kabliukas robotui išimti iš vandens
- Varžtai
- Įkroviklis
- Naudotojo vadovas
| Gamintojas | Wybot |
|---|
| Modelis | Winny 200 (HJ102P) |
|---|
| Darbinė įtampa | 11,1 V |
|---|
| Galia | 30 W |
|---|
| Veikimo laikas | Maždaug 80 min. |
|---|
| Įkroviklio įėjimo įtampa | 100–240 V |
|---|
| Įkroviklio dažnis | 50/60 Hz |
|---|
| Adapterio išėjimo įtampa | 12,6 V |
|---|
| Įkroviklio išėjimo srovė | 1 A |
|---|
| Baterijos talpa | 3200 mAh |
|---|
| Įkrovimo laikas | Maždaug 4 val. |
|---|
| Maksimalus baseino plotas | 60 m² |
|---|
| Filtravimo pajėgumas | 7,5 m³/val. |
|---|
| Filtravimo tipas | Dviejų pakopų |
|---|
| Kelionės greitis | Maždaug 16 m/min. |
|---|
| Apsaugos klasė | IPX8 |
|---|
| Vandens temperatūra | 10–35 °C |
|---|
| Įkrovimo temperatūra | 5–35 °C |
|---|
| Didžiausias vandens gylis | 2,5 m |
|---|
| Matmenys | 330 × 308 × 228 mm |
|---|
| Svoris | 3,3 kg |
|---|
| Laikymo temperatūra | Nuo -20 °C iki 45 °C |
|---|