Bcs Power BCS-AVC1203
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
Bcs Power BCS-AVC1203
rating 4.5
Bcs Power BCS-AVC1203 kaina
add to cart Į krepšelį 32.99
Bcs Power BCS-AVC1203 kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Bcs Power BCS-AVC1203 kaina
add to cart Į krepšelį 32.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Wysokosprawna przetwornica DC/DC Napięcie zasilania 10~30VDC Wyjście 12VDC +/-5% 2.5A 30W Zabezpieczenie przed zwarciem wyjścia na poziomie 3A Wymiary 40x60x24mm temperatura pracy -10~+40°C Zatrzaskowe kołki dystansowe Otwory montażowe w rastrze 10.8mm
Specifikacija
  • Gamintojas Bcs Power
  • Modelis
    5764
  • Įrenginio pavadinimas BCS-AVC1203
  • Gamintojo kodas 5764
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    5764
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
  • Įvertinimas 5.0 (832)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
Alkotesteris Alcodetector EC3 kaina
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
  • Išpardavimas Išpardavimas
Vaizdo registratorius Mio MiVue™ J20, Full HD 1920 x 1080p, 30fps, WIFI
  • GamintojasMIO
  • Filmavimo raiška
  • Ekrano įstrižainė (coliais)20.0
  • Matymo kampas
  • Max. atminties kortelės dydis (GB)
  • Įvertinimas 5.0 (47)
Vaizdo registratorius Mio MiVue™ J20, Full HD 1920 x 1080p, 30fps, WIFI kaina
-7 %