Bcs Power BCS-AVC24/1205/ISO
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
Bcs Power BCS-AVC24/1205/ISO
rating 4.5
Bcs Power BCS-AVC24/1205/ISO kaina
add to cart Į krepšelį 38.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 38.99
Automatinis vertimas
Izolowana przetwornica obniżająca napięcie zasilania DC/DC Napięcie zasilania 20~30VDC Wyjście 12VDC +/-2% 5A Moc wyjściowa 60W@24V Sprawność 90%@50W Izolacja 1.5kV Wymiary 75x39x30mm temperatura pracy -25~+50°C Zatrzaskowe kołki dystansowe Otwory montażowe w rastrze 10.8mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-10-16
Minusai: Gali būti sudėtinga rasti atsargines dalis.
  • Modelis
    7004
  • Įrenginio pavadinimas BCS-AVC24/1205/ISO
  • Gamintojo kodas 7004
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    7004
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
  • Įvertinimas 5.0 (831)
-7 %