Bcs Power BCS-SD15/24
  • Varlė kodas 49311386
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
Bcs Power BCS-SD15/24
  • Varlė kodas 49311386
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Bcs Power BCS-SD15/24 kaina
add to cart Į krepšelį 30.99
Bcs Power BCS-SD15/24 kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Bcs Power BCS-SD15/24 kaina
add to cart Į krepšelį 30.99
Automatinis vertimas
Neizoliuotas DC/DC keitiklis, įtampos mažinimas Maitinimas iš PoE 802.3af arba PoE PASSIVE linijos Įėjimo įtampa 35~56VDC RJ-45 (PoE) Išėjimas 24VDC +/-3% 0.5A RJ-45 (PoE) LAN ryšys su 24V PoE maitinimo šaltiniu galimas per RJ45 išvestį Izoliacinė polietileno folija Darbinės sąlygos -10~+40°C Matmenys 75x21x17mm
Specifikacija
  • Gamintojas BCS
  • Modelis
    6897
  • Įrenginio pavadinimas BCS-SD15/24
  • Gamintojo kodas 6897
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    BCS-SD15/24
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
  • Įvertinimas 5.0 (832)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Alkotesteris Alcodetector EC3 kaina
TOP
  • TOP prekė TOP prekė
  • Išpardavimas Išpardavimas
Vaizdo registratorius Mio MiVue™ J20, Full HD 1920 x 1080p, 30fps, WIFI
  • GamintojasMIO
  • Filmavimo raiška
  • Ekrano įstrižainė (coliais)20.0
  • Matymo kampas
  • Max. atminties kortelės dydis (GB)
  • Įvertinimas 5.0 (47)
  • Liko tik: 5+ vnt.
Vaizdo registratorius Mio MiVue™ J20, Full HD 1920 x 1080p, 30fps, WIFI kaina
-7 %